NASZE projekty

LISTA SZKÓŁ I INSTYTUCJI UCZESTNICZĄCA W NASZYCH PROJEKTACH

Maryland Academy Primary School Kenia - koordynacja Dishon Otiende
TCBO Kenia - koordynacja Francis Ingutia (szkoła)
20201114_144813
Sky Walfare Foundation Pakistan – Amir Javed , (szkoła)
20201114_144719
Childrens Centre Kenia – Vincent Okari, (sierociniec przyszkolny)
20201114_144737
Primary School Pakistan - Ansar Almalik,
30709678_1908562372768078_1878301868417875968_n
Good Hope Childrens Centre Kiganda Kassanda Uganda – Mirembe Henry (szkoła)
20201114_144703
Primary School Tanzania - Warioba Rioba (szkoła)
20201114_144619
Amway Society For Social Development Palestyna - Walid Omar Shagoura ,
20201114_144634
Society of one family one child Bangladesz (sierociniec)
20201114_144550
Nakiutumba Childrens Home Uganda – Menya Sharif (sierociniec)
20201114_144604
Association Adem des Maladies Rares Algieria – dr Larbi Mokrani (szpital onkologiczny dla dzieci)
20201114_144521
Mahommet Tauma – Syria (szkoła)
20201114_144534
Showers Education Centre Nairobi – Kenia - Bernadette Oketh (szkoła i przedszkole) -
20201114_144444
Vine of Hope Uganda - Kirya Bob (school)
20201114_144507
Living Hope Foundation Uganda - Mukwana Abdulah Junior (sierociniec przyszkolny)
20201114_144414
Social Foundation Uganda - George Kasibante (sierociniec)
20201114_144428
Aderonke Haven of Hope Community Centre Kenia – Stela Nafula Baresa (szkoła, sierociniec)
20201114_144345
Primary School Indie - Sadhaka Barbeta
20201114_144401
Gods Will Child Care Foundation Uganda – James Samuel (sierociniec)
20201114_144318
The African Child Organization - Mwebaza Jireh (sierociniec)
20201114_144330
Space Of Hope Syria - Hasan Sabbagh (ochronka dla sierot)
20201114_144247
Susan Sesay Sierra Leone (ośrodek dla dziewczynek)
20201114_144303
Gods Will Community Orphanage Uganda - Ngobi Reagan (sierociniec)
20201114_144215
Saving Children Against Eary Marriage Uganda - Nakayega Miria (sierociniec)
20201114_144232
Childwork Orgnization and Orphanage Kenya Africa - Simon Anyula, (szkoła)
20201114_144141
Kenia Girls Care Initiative - Peter Ovino (organizacja)
20201114_144154
Don Bosco Children Foundation Uganda -Tendo Susan, (szkoła)
20201114_144108
Daniel Navilya Rwenzori Rural Orphans and Neddy Education Foundation Uganda - Daniel Navilya, (szkoła)
20201114_144127
Hope Faith Charity Org Uganda Samorah Attire
Rural Education Assistance Project REAP Solomon Ghana - Kwabena Gyimah (szkoła)
20201114_144036
Samuel Simah Kargbo Founder w Drying Tears Childrens Foundation Sierra Leone, (sierociniec)
20201114_144053
Alpha and Omega Integrated Community Kalonga Kenia - SSenkidu Richard (szkoła)
20201114_143942
Christian Wasula Uganda Primary School
20201114_143956
Bugiri Gods Mercy Orphanage Uganda - Alashura Gwebatuma (sierociniec)
20201114_144010
Isabirye Rachid Uganda (sierociniec)
20201114_143912
EBENEZER EDUCATION CENTRE KENIA - Immaculate Wasik (przedszkole)
20201114_143926
Atalf Mashir Pakistan -org. Humanitarna
20201114_143821
Mawanda John Managing Director w:  Kalungu Orphans Support Organisation. - KOSO
20201114_143838
Sohm Charitable Organization Gambia (organizacja humanitarna)
20201114_143853
Nigeria Ahmad Idi (szkoła)
20201114_143732
Ibrar Foundation Humanitarian Asistance Pakistan (szkoła)
20201114_143749
Tin Craig Amon Uganda (sierociniec)
20201114_143803
Kamerun Ebaabit Anthanasus (szkoła)
20201114_143657
Wahab Wambede Jinja (sierociniec)
20201114_143712
Gnasa Yaya Sagna Senegal (szkoła)
20201114_143626
shalom Children Ministry Mayuge Uganda
20201114_143641
Uganda Mbaju Phillmon (szkoła)
20201114_142707
Mbanda Nathaniel (sierociniec)
20201114_142723
McBrown Shawa Malawi (szkoła)
20201114_142738
Maroko szkoła podstawowa
20201114_142616
Nakibinge Derrick Uganda (sierociniec przyszkolny)
20201114_142634
Scott Bhatti Founder Holding Hands Ministry Paistan - Lahaur (dzieci niewolnicy w fabryce cegieł)
20201114_142650
Jehovahjeeri Indie (sierociniec)
20201114_142519
Jaw Pana Ghana (szkoła)
20201114_142535
BabyBlaq Oduke - radio Kenia, ambasador programu
20201114_142555
Gaza Manar Shahin - dziennikarz palestyński, ambasador programu
20201114_142444
Etiopia
20201114_142501
Rohingya Mohammed Slm Birma (szkoła)
20201114_142414
Bahanda M Elijah Street Children (organizacja edukacyjna)
20201114_142427
Maurice Kamau Kenia (szkoła)
20201114_143657
isiri Salim Uganda ( sierociniec przyszkolny)
20201114_142340
Jonas chabroka fedweck Malawi (sierociniec przyszkolny)
20201114_142357
mawanda abel uganda (szkoła)
20201114_142249
david paul pakistan (szkoła)
20201114_142304
New hope children ministry (sierociniec)
20201114_142159
wasswa paul masaka school
20201114_142214
hansel biswas bangladesz
20201114_142231
engule bern uganda
20201114_141938
gladys mirembe uganda (szkoła)
20201114_142124
Tigawalana brian uganda (sierociniec przyszkolny)
20201114_142140
john akiza hokam (organizacja humanitarna)
20201114_141748
jackie kisakye uganda (szkoła podstawowa)
20201114_141916
megan kampala (przedszkole)
20201114_141624
sierra leone issa coneteh (szkola)
20201114_141638
katumba tony masaka (szkoła)
20201114_141651
gambia momodou sowe (szkoła)
20201114_141544
pius isabirye berry ivory (sierociniec)
20201114_141605
evg lima indie (szkoła)
20201114_141336
sadhana bebarta indie (szkoła)
20201114_141447
aman masih pakistan (organizacja humanitarna)
20201114_141510
aveiro momanyi kenia (sierociniec)
20201114_141242
jasun biswas bangladesz (organizacja humanitarno - religijna)
20201114_141301
Dtomasz piekarski wenezuela, partner programu
20201114_141148
gabriela ziegler partnerka programowa w rwandzie i ugandzie
20201114_141202
ssemuge rojers Somalia ( sierociniec)
20201114_141224
joseph zellhofer lawal sierra leone (sierociniec przyszkolny)
20201114_140948
charity mukyala uganda (sierociniec przyszkolny)
20201114_141006
kaaya yonah uganda (szkoła)
20201114_141022
julis nyawire kenia (szkoła)
20201114_140856
tony oduke kenia (sierociniec)
20201114_140917
jovia tahakanisibvia uganda (sierociniec)
20201114_140813
evans odero kenia (organizacja charytatywna)
20201114_140833

ACDI - UGANDA, MUKOVA DENIS

DANDORA - KENIA ( SZKOŁA ŚREDNIA)

PRIDE EDUCATIONCENTRE- LAWRENCE ABUYA KENIA

GRACE CHILDREN HOME KENIA

WATERLINK PREPARATORY CENTER - KENIA

VOLCARE FOUNDATION GHANA

JONAS NSENGIYUMWA

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z NAMI ?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy za pomocą strony: https://goodmorningearth.weebly.com

lub pobierz formularz, wypełnij i prześlij scan  na adres kontaktowy. Jeśli masz pytania skorzystaj z naszych form kontaktu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ENG.DOCX

FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY

error: Content is protected !!
Skip to content

Zostaw swój numer, my oddzwonimy.