NASZ PROJEKT

ADOPCJA SERCA

Nasz projekt

Adopcja wirtualna

na czym polega adopcja serca

W naszym programie adopcyjnym nie chodzi tylko o pieniądze, lecz o adopcję emocjonalną, żywy kontakt z dziećmi, które w większości straciły rodziców we wczesnym dzieciństwie bądź zostały przez nich porzucone. Te dzieci łakną kontaktu z dorosłym, który się nimi zainteresuje, wysłucha, opowie o świecie poza sierocińcem. Niecierpliwie czekają na wyznaczoną godzinę, o której przybrani rodzice się z nimi połączą. Rozmawiają z nimi o zwykłych, codziennych sprawach. Opowiadają o swoich zmartwieniach i o marzeniach, o zwierzątkach, które hodują, pokazują swoje zeszyty, rysunki, piosenki, proszą przybranych rodziców by opowiedzieli im o swoim kraju.  Dla tych maluchów to niezwykła sprawa, że ktoś chce ich wysłuchać , bo w krajach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu zwykle nie poświęca się dzieciom uwagi. “Mama” to dla większości obce pojęcie, znane jedynie z baśni.

Koszt adopcji wirtualnej to 100zł miesięcznie. Dzięki temu dzieci mają zapewnione trzy posiłki dziennie, edukację, leczenie w przypadku choroby, ubrania. 

 

 

kto może zostać wirtualnym rodzicem

Każdy, kto jest wrażliwy,   otwarty na świat i odpowiedzialny, bo dzieci, których już raz zostały porzucone, nie wolno zawiesić. Przystępując do programu trzeba być gotowym na adopcję całej grupy, a więc 20 czy nawet 40 dzieci. W adopcyjny znał podstawy angielskiego lub francuskiego, ale nie musi to być wcale biegłość językowa. Dzieci z sierocińców też posługują się nienaganną angielszczyzną czy francuszczyzną, wszyscy możemy również wspomagać się translatorem Google.

Dlaczego warto nam zaufać
  1. Bo umożliwiamy kontakt z dziećmi jak i z ich wychowawcami – którym pomożesz
  2. Bo możesz osobiście sprawdzić co dzieje się z Twoją wpłatą i na co została przekazana !
  3. Bo nie pobieramy prowizji!
  4. Bo masz fotorelację z życia naszych podopiecznych każdego dnia!

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana wystarczy skontaktować się z nami i wyrazić chęć wzięcia udziału w programie adopcji wirtualnej.

Masz więcej pytań? Napisz, odpowiemy najszybciej jak tylko możemy.

Te dzieci wciąż czekają na wirtualnych rodziców

Nandawula Kirabo

Dziewczynka 11 lat

Kisakye Faith

Dziewczynka 11 lat

Nandase Christine

Dziewczynka 13 lat

Matama Tracy

Chłopiec 11 lat

Nansubuga Jailia

Dziewczynka 11 lat

Ndase Kagame

Chłopiec14 lat

error: Content is protected !!
Skip to content

Zostaw swój numer, my oddzwonimy.